Kdy a kde se scházíme na aerobik?
1. 10. 2011
Naši činnost jsme opět zahájili začátkem října 2011. Scházíme se pravidelně každou středu od 15:30 hodin v tělocvičně ZŠ.
Naši činnost jsme opět zahájili začátkem října 2011. Scházíme se pravidelně každou středu od 15:30 hodin v tělocvičně ZŠ.
| Online: | 17 |
|---|---|
| Celkem: | 1310113 |
| Měsíc: | 29065 |
| Den: | 816 |